• Onze voetbal trainers werden al ondersteund met VTON trainings software,
  en nu ook de keepertrainers met KeepTotal, een tool die ook draait op het VTON protocol
  maar toch specifiek gemaakt is om onze keepers beter te maken.
  Het is opgezet door de ex prof keeper Arno van Zwam.
  VTON & KeepTotal slaan handen ineen!
  KeepTotal is een tool waarbij we via methodische stappen (opbouw in de oefeningen) en rekening houdend met de leeftijd specifieke kenmerken van de keepers, oefenstof kunnen aanbieden. Dit leerplan wordt periodiek aangeboden en getoond door middel van video’s (met keepers van de gelijke leeftijdscategorie), animatie en tekstuitleg. Oefenstof waarbij de techniek centraal staat bij de jongste jeugd, oefenstof die we halen uit wedstrijdsituaties bij de oudere jeugd. Oefenstof die uitdagend, vernieuwend, afwisselend en zeker plezierig is. Oefenstof waarbij we het beste naar boven halen bij elk individu.

 • Foto: Gradus Dijkman