• Hatto Heim 5 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Bultman, RikOverige stafTeammanager
    Visser, JarnoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 15:00Elspeet 3 - Hatto Heim 5Sportpark Op de Heide
    2 feb. 14:30Swift '64 3 - Hatto Heim 5Sportcomplex Swift 64
    9 feb. 15:00Hatto Heim 5 - Go Ahead Kampen 4Sportpark 't Achterveen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Hatto Heim 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nunspeet 31170433231021
    2Go Ahead Kampen 4106131612419
    3SC Genemuiden 48530179818
    4Hatto Heim 596033027318
    5Swift '64 31053228171118
    6Dos Kampen 41051428161216
    7WHC 495042320315
    8WVF 4114252324-114
    9Kampen 2113352028-812
    10IJVV 4931529191010
    11asv Dronten 4112271732-158
    12Reaal Dronten 290091451-370

    Poulestanden Hatto Heim 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hatto Heim 53300174139
    2Oene 3320189-16
    3FC RDC 2310211743
    4WZC Wapenveld 33003117-160

    Poulestanden Hatto Heim 5 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VSCO '61 411008173
    2Dos Kampen 411006063
    3Enter Vooruit 511005143
    4Elspeet 311004043
    5DETO 511007433
    6Hattem 311004133
    7Nunspeet 311004133
    8WHC 411004133
    9Zeewolde 511004133
    10asv Dronten 811003213
    11Avereest 211003213
    12Hatto Heim 511003213
    13Batavia '90 411003303
    14IJVV 411002203
    15Hoevelaken 610013300
    16asv Dronten 910012200
    17HHC Hardenberg 6100123-10
    18HTC 3100123-10
    19Unicum 4100123-10
    20ENC '09 1100147-30
    21Be Quick '28 4100114-30
    22Berkum 6100114-30
    23SDC Putten 8100114-30
    24WVF 5100114-30
    25FC RDC 3100115-40
    26DVS'33 Ermelo 8100104-40
    27ZAC 5100106-60
    28Dieze West 2 (B.M.)100118-70

    Poulestanden Hatto Heim 5 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1v.v. Hellendoorn 311006153
    2ESC 311006333
    3Sparta Nijkerk 711004133
    4Hatto Heim 511005323
    5DOS '37 411003123
    6Elspeet 311003123
    7Enter Vooruit 511003123
    8Batavia '90 411002023
    9HHC Hardenberg 411002023
    10IJVV 411002023
    11De Zweef 211004313
    12Dos Kampen 411002113
    13asv Dronten 411001013
    14Zeewolde 411001013
    15DETO 511003303
    16asv Dronten 511001103
    17Kloosterhaar 210013300
    18Rood-Wit '58 310011100
    19Vroomshoopse Boys 4100134-10
    20WHC 5100112-10
    21DVS'33 Ermelo 5100101-10
    22WHC 4100101-10
    23Nunspeet 3100135-20
    24Avereest 2100113-20
    25Hardenberg '85 3100113-20
    26Zwart Wit '63 5100113-20
    27Hattem 3100102-20
    28IJVV 3100102-20
    29VSCO '61 4100102-20
    30Zeewolde 5100136-30
    31asv Dronten 8100114-30
    32Lemelerveld 2100116-50

    Poulestanden Hatto Heim 5 (B1430 Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1asv Dronten 400000000
    2asv Dronten 500000000
    3Batavia '90 400000000
    4DETO 500000000
    5DOS '37 400000000
    6Dos Kampen 400000000
    7Elspeet 300000000
    8Enter Vooruit 500000000
    9ESC 300000000
    10Hatto Heim 500000000
    11v.v. Hellendoorn 300000000
    12HHC Hardenberg 400000000
    13IJVV 400000000
    14Sparta Nijkerk 700000000
    15Zeewolde 400000000
    16De Zweef 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bouwmeester, Jan-EwoutTeamspeler
    Bultman, ChristianTeamspeler
    Eikelboom, JohnTeamspeler
    Gelder, Arwin vanTeamspeler
    Guilik, Edwin vanTeamspeler
    Guilik, Remco vanTeamspeler
    Hagen, DerkTeamspeler
    Helmholt, GerjoTeamspeler
    Langevoord, JanTeamspeler
    Maatkamp, Arend-JanTeamspeler
    Meij, Mart deTeamspeler
    Plender, MarcTeamspeler
    Rook, HaroldTeamspeler
    Schuringa, MarienTeamspeler
    Sobering, JaapTeamspeler
    Teuben, Arend JanTeamspeler
    Teuben, MaartenTeamspeler
    Top, SimonTeamspeler
    Visch, KeesTeamspeler
    Visser, JarnoTeamspeler
    Weerd, Jurgen van derTeamspeler
    Westrik, ArjenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.