• Hatto Heim JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schippers, NickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 12:30Berkum JO19-2 - Hatto Heim JO19-1Sportpark de Vegtlust
    6 nov. 13:45Hatto Heim JO19-1 - VIOS V. JO19-1Sportpark 't Achterveen
    13 nov. 14:30WHC JO19-1 - Hatto Heim JO19-1Sportpark Mulderssingel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.Hatto Heim JO19-1 - VSCO '61 JO19-15 - 4
    16 okt.VSCO '61 JO19-1 - Hatto Heim JO19-14 - 8
  • Poulestanden Hatto Heim JO19-1 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hatto Heim JO19-1220011566
    2WHC JO19-122006246
    3Berkum JO19-232017436
    4OWIOS JO19-132018626
    5VSCO '61 JO19-121019903
    6Sc. Overwetering JO19-1210158-33
    7VIOS V. JO19-1310289-13
    8KCVO JO19-1100123-10
    9Wijhe '92 JO19-1200204-40
    10EZC '84 JO19-12002511-60

    Poulestanden Hatto Heim JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hatto Heim JO19-122008446
    2ZAC JO19-221014403
    3Sallandia JO19-1200237-40

    Poulestanden Hatto Heim JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SP Lochem JO19-111008083
    2Witkampers JO19-111008083
    3Hatto Heim JO19-111008443
    4EFC '58 JO19-111005143
    5Warnsveldse Boys JO19-111004043
    6RSC JO19-111004133
    7Swift '64 JO19-111005323
    8VMC JO19-111004223
    9Sportclub Deventer JO19-111003123
    10ONA '53 JO19-111003123
    11UD W. JO19-111002023
    12Markelo JO19-111004313
    13Gramsbergen JO19-111002113
    14SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d11002113
    15LSV JO19-111001013
    16SP Teuge JO19-111002203
    17Albatross JO19-100000000
    18AVW '66 JO19-100000000
    19Brakkenstein JO19-100000000
    20FC Dinxperlo JO19-100000000
    21Elistha JO19-100000000
    22Grol JO19-200000000
    23Juliana '31 JO19-200000000
    24KCVO JO19-100000000
    25Kesteren JO19-100000000
    26SC Klarenbeek JO19-100000000
    27Lemelerveld JO19-100000000
    28Leones JO19-100000000
    29Pax JO19-100000000
    30RKHVV JO19-100000000
    31SCE JO19-100000000
    32SML JO19-200000000
    33v.v. Twenthe JO19-100000000
    34VIOD JO19-100000000
    35Vorden JO19-100000000
    36WHC JO19-100000000
    37SV Twello JO19-110012200
    38Heeten JO19-1100134-10
    39Hardenberg '85 JO19-1100112-10
    40De Treffers JO19-2100112-10
    41Sportclub Overdinkel JO19-1100101-10
    42Unicum JO19-1100135-20
    43Oranje Nassau JO19-2100124-20
    44Blauw Geel '55 JO19-1100113-20
    45SJO JCHW JO19-1100113-20
    46Saasveldia JO19-1100102-20
    47De Esch JO19-1100114-30
    48VSCO '61 JO19-1100148-40
    49Nunspeet JO19-2100115-40
    50Colmschate '33 JO19-1100104-40
    51DEO JO19-1100108-80
    52Holten JO19-1100108-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Lasse van denTeamspeler
    Gelder, Esmer vanTeamspeler
    Kroes, VigoTeamspeler
    Langevoord, ThomTeamspeler
    Mulder, DylanTeamspeler
    Muller, LucasTeamspeler
    Schuurman, TimTeamspeler
    Vorsteveld, TimoTeamspeler
    Vries, Lars deTeamspeler
    Ziel, Robin van derTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.