• Onlangs is Albert Kraan afgereisd naar Brazilië om daar zijn dochter Michelle (voormalig keepster Hmc) te bezoeken die daar werkt in de sloppenwijken van Sao Luis. Het idee ontstond om afgedankte nog goede shirts mee te nemen naar de armste kinderen in Brazilië.
    Satubinha is een klein plaatsje in de binnenlanden van de staat Maranhao (Sao Luis is daarvan de hoofdstad). Maranhao is de armste staat van Brazilië. 33 shirts waaronder ook 3 keepertenues zijn gegaan naar een voetbalschool project in deze stad. Ze werden dankbaar in ontvangst genomen door deze kleine Ronaldinho’s. We hopen dat deze kinderen nog heel veel voetbalplezier mogen beleven en dat er in de toekomst nog meer kleding die kant op mag gaan. Grappig detail is dat op de foto’s ook kinderen staan in lichtblauwe shirts. Dit zijn shirts van Svi uit Zwolle.