•  

    Zaterdag 8 februari staat de thuiswedstrijd op het programma tegen de Hulzense Boys uit Hulsen.
    De Hulsenaren bivakkeren op dit moment op de 8e plaats in de tweede klasse H ,13 wedstrijden en 17 punten.
    Afgelopen zaterdag wonnen de mannen van hoofdtrainer Martijn Berger met 2-1 van Helios uit Deventer.
    Jordy Wolfkamp was de gevierde man hij schoot vijf minuten voor tijd de driepunter binnen , de eerste overwinning in 2025
    Hiervoor werd er verloren van Rigtersbleek (4-2) & DOS'37 (2-4).
    De wedstrijd in Hulsen tegen Hatto-Heim kende een eindstand ​van (3-1).
    In het seizoen 2008/2009 in de thuiswedstrijd tegen de Hulzense Boys was de eindstand (2-2) de volgende spelers stonden in het veld onder leiding van Jan Langevoord.


    Opstelling: B. Wagterveld H. Weuring, M. Plender, G. van Dijk, K. Klaassen (77, M. Buter), S. Lindeboom, M. van Loo, M. van Raalte, R. Palland, E. van ’t Ende, M. Teuben.

    Hulzense Boys

    Opgericht: 4 september 1946
    Sportpark: Smidserve, Hulsen
    Speelveld Ondergrond: kunstgras
    Clubkleuren: rood-wit
    Trainer: Martijn Berger (2e seizoen)
    Klassering vorig seizoen: 10e plaats - 1e klasse H
    Nieuw: Rick Saes (Acht), Jochem Top (DES), Jansen (Excelsior’31), Jesse Beltman (SV Rijssen).
    Vertrokken: Aron Pouls (SVZW), Fabian te Kolste (Rohda Raalte),Patrick Loohuis (SV Rijssen), Ties ten Barge,
    Danny Schoenmaker (beiden gestopt), Frank Gerritsen Mulkes (Excelsior’31).

    Hatto-Heim is deze week na weer een nederlaag gezakt naar de 12e plaats , dat zou inhouden degradatie naar de 3e klasse.
    En dat wil je niet , dus wordt het tijd dat echt de broodnodige punten gepakt worden , ondanks de afwezigheid van drie basisspelers.
    De geel/blauwen hebben sinds November 2024 niet meer in de sterkste formatie kunnen voetballen.
    Door blessures , schorsingen en vakanties is het voor Jan-Peter Jonkman iedere week puzzelen om weer een elftal op de been te krijgen.
    De spelers van de JO19 pakken dit goed op , maar toch voor een 2e klasse niveau is het voor sommige net iets te hoog gegrepen.
    Wat er zaterdag op het veld staat weten we rond de klok van 14.30 uur , als scheidsrechter Semih Kiremit zal fluiten voor aanvang van de wedstrijd.

    De 12e man.

    Onze ploeg rekent uiteraard opnieuw op jullie fantastische steun om zijn rol als 12e man opnieuw glansrijk te vervullen.
    Laten we samen onze spelers aanmoedigen zodat ze vechten voor elke bal, de overwinningen aaneen rijgen en een thuisreputatie opbouwen !
    Tot zaterdag op sportpark 't Achterveen.

    Wedstrijd historische resultaten

     
    WedstrijdDatumUitslag
    Hatto Heim 1 - Hulzense Boys 1 29 nov. 2008 2 - 2
    Hulzense Boys 1 - Hatto Heim 1 2 mei 2009 2 - 1
    Hulzense Boys 1 - Hatto Heim 1 28 sep. 2024 3 - 1