• Hatto Heim 6 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Es, Johan vanOverige stafTeammanager
    Grift, Kevin van deOverige stafTeammanager
    Kluiver, JarnoOverige stafTeammanager
    Worp, Rinie van deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 13:00WVF 8 - Hatto Heim 6Sportpark De Weide Steen
    6 nov. 13:00Hatto Heim 6 - Sv Zalk 2Sportpark 't Achterveen
    13 nov. 14:30Be Quick '28 6 - Hatto Heim 6Sportpark Be Quick '28
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.Hatto Heim 6 - SVI 53 - 3
    16 okt.Hatto Heim 6 - Zwolsche Boys 52 - 2 (5 - 6)
  • Poulestanden Hatto Heim 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia'28 63300132119
    2Olympia'28 3330011479
    3SVI 5312012755
    4Go Ahead Kampen 531118714
    5Hatto Heim 631117614
    6Berkum 821013303
    7WVF 83102811-33
    8Be Quick '28 63102711-43
    9Zwolsche Boys 63102610-43
    10Sv Zalk 23102813-53
    11CSV'28 33102410-63
    12IJVV 5200225-30

    Poulestanden Hatto Heim 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hatto Heim 6330016799
    2ZAC 8320115696
    3WHC 5310246-23
    4WVF 73003521-160

    Poulestanden Hatto Heim 6 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veensche Boys 411009183
    2Eendracht '30 311008083
    3Sportclub Groessen 4 (zat)11008083
    4PH 411007073
    5Sparta Nijkerk 411007163
    6EDON 211006153
    7Berkum 711005053
    8Zeewolde 511005053
    9Helios 311005143
    10VVOP 411005143
    11Avereest 211006333
    12OWIOS 611006333
    13SC Rheden 211005233
    14Sv Zalk 211005233
    15DOS '37 411004133
    16Eerbeekse Boys 311004133
    17Quick '20 311004133
    18Wilsum 211004133
    19ZAC 611004133
    20Bon Boys 211003033
    21Kolping-Dynamo 411003033
    22SCE 311003033
    23Excelsior Z. 311004223
    24Juventa '12 411004223
    25sv Reaal Dronten 311004223
    26Sportclub Rijssen 211004223
    27NEO 311003123
    28OWIOS 411003123
    29Sportlust Glanerbrug 311003123
    30FC 't Centrum 211002023
    31DVV 311002023
    32ESA 511002023
    33Hardenberg '85 411002023
    34Go Ahead Kampen 511004313
    35SKV 511004313
    36Lelystad '67 311003213
    37Olympia'28 511003213
    38OWIOS 311003213
    39Swift '64 311003213
    40Tubantia 211003213
    41SCE 211002113
    42SDV Barneveld 611002113
    43SML zat. 311002113
    44VIOS V. 311002113
    45SC Bemmel 211001013
    46DES 311003303
    47FC Zutphen 311002203
    48Zwolsche Boys 511002203
    49Oeken 211002203
    50Blauw Geel '55 411001103
    51Sportclub Groessen 5 (zat)11001103
    52WVF 611001103
    53FC Horst 311000003
    54Terborg 210101101
    55VIOD 2 (zat)10101101
    56AGOVV 500000000
    57ATC '65 500000000
    58vv Ede/Victoria 200000000
    59ESA 400000000
    60Excelsior '31 400000000
    61GFC 200000000
    62Hardenberg '85 300000000
    63Juliana '32 300000000
    64Oranje Nassau 500000000
    65Trekvogels 200000000
    66UDI 300000000
    67SC Enschede 210013300
    68AZSV 510012200
    69Hatto Heim 610012200
    70FC RDC 310012200
    71Bennekom 310011100
    72IJVV 310011100
    73SDS' 55 310011100
    74Berkum 610010000
    75ESA 7100134-10
    76sv Reaal Dronten 4100134-10
    77Albatross 2100123-10
    78Bon Boys 3100123-10
    79FC Horst 5100123-10
    80KHC 3100123-10
    81Sparta Nijkerk 5100123-10
    82SC Bemmel 3100112-10
    83v.v. Dieren 3100112-10
    84Quick 1888 3100112-10
    85SKV 3100112-10
    86De Paasberg 2100101-10
    87Kloosterhaar 2100124-20
    88SEH 3100124-20
    89Trekvogels 5100124-20
    90UDI 2100124-20
    91ASV '57 2100113-20
    92FC Horst 4100113-20
    93FC Winterswijk 2100113-20
    94ATC '65 2100102-20
    95Beuningse Boys 3100102-20
    96ESA 6100102-20
    97Excelsior '31 7100102-20
    98Nunspeet 4100136-30
    99Oranje Nassau 4100136-30
    100ONA '53 4100125-30
    101Terschuurse Boys 3100125-30
    102HTC 4100114-30
    103Hulzense Boys 4100114-30
    104SC Rheden 3100114-30
    105WVF 4100114-30
    106De Zweef 3 Zat.100114-30
    107Juliana '31 5100103-30
    108OSC 3100103-30
    109SDC '12 6100103-30
    110Groen Wit '62 3100115-40
    111IJVV 7100115-40
    112SDC Putten 5100116-50
    113asv Dronten 7100105-50
    114Hoevelaken 4100105-50
    115Rood-Wit '58 2100117-60
    116DOS '37 5100107-70
    117Blauw Geel '55 5100119-80
    118FC Bergh 4100108-80
    119DVOL 2100108-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bastiaan, KarlTeamspeler
    Beeftink, JoranTeamspeler
    Dieren, Rene vanTeamspeler
    Dieren, Roy vanTeamspeler
    Dieren, Ruben vanTeamspeler
    Dokter, RobinTeamspeler
    Erven, Rik vanTeamspeler
    Grift, Kevin van deTeamspeler
    Hoorn, Maarten vanTeamspeler
    Kluiver, JarnoTeamspeler
    Land, Nathan van 'tTeamspeler
    Piekeren, Joel vanTeamspeler
    Schippers, NickTeamspeler
    Schoonhoven, FrankTeamspeler
    Schoonhoven, GercoTeamspeler
    Veldkamp, RickTeamspeler
    Worp, Harmen van deTeamspeler
    Worp, Rinie van deTeamspeler
    Zwaan, Reinhardt van derTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.